novinky

9.3.2018

Přidávám další fotky z loňksého roku, tentokrát z dovolené v Orlických horách, kde jsme byli na přelomu května a června 2017, bylo tam úžasně, jako vždy se mi vůbec nechtělo domů. Určitě jsme tam nebyli naposledy. Fotky jsem přidala do forogalerie, kde jsem vytvořila odkaz Orlické hory 2017.

26.2.2018

Web jsem dlouho zanedbávala, časově jsem velmi vytížená a prakticky chodím domů jen spát a počítač nestíhám zapnout vůbec, ale postupně jsem pracovala na úpravách fotek a tvoření fotogalerií za loňský rok, abych resty napravila. Loni se toho událo hodně, jednak jsem změnila působiště v rámci zaměstnání a taky jsem propadla koloběhu a začala závodit. Poznala jsem nové super lidi a život dostal další směr. S čertíkama už jsem přestala vzhledem k věku a občasným zdravotním potížím pracovat v myslivosti, akorát na jaře jsme ještě byly vyhánět zvěř z luk, ale dále se věnujeme canisterapii.

Ve fotogalerii roku 2017 jsou přidány fotogalerie z výletů a procházek s holkama nebo na koloběžce do května 2017. Postupně budu přidávat další fotky z loňského roku a pomalu začnu dávat fotky i z letošního roku.

Zkoušela jsem i web předělat do nějakého redakčního systému, kterých je dnes k dispozici spousta, ale vůbec mi to nešlo a tak jsem se rozhodla zůstat u starého dobrého html.

 

12.10.2017 nás opustila naše nejstarší Belinka, měla už velké zdravotní potíže a tak jsme ji museli nechat jít. Moc nám chybí :(.

V únoru jsem se byla podívat na Mezinárodní výstavě psů v Brně a vzala jsem s sebou Brixie, ta si to opět užila po svém. Prvně od každýho somrovala mlsky, pak vymetala stánky a nakonec lítla po výstavišti od hromady sněhu ke hromadě sněhu. Protože jí byl udělen titul Český veterán šampion, tak jsem ji za to pořídila kokardu.

 
linka
 

Starší novinky najdete v sekci deníček.